Прийом дітей до перших класів

З 2018 року в Україні кардинально змінилися правила прийому дітей до першого класу – батьки більше не можуть вибирати для свого чада "хорошу" школу, і змушені відправляти дітей до першого класу за місцем проживання.

Такі зміни набули чинності після прийняття закону "Про освіту". Згідно з новими правилами, діти, які прописані і проживають на території, яку обслуговує школа, не проходитимуть конкурсний відбір для зарахування до навчального закладу. Ці діти матимуть право напершочергове зарахуваннядо школи.

Таке право також отримають учні, брати чи сестри яких вже навчаються у цьому закладі, та діти вчителів, які там викладають.

Набір першокласників буде тривати до1 червня, а з початку літа, якщо залишаться вільні місця, дитину можуть зарахувати до вибраної школи, а не за місцем проживання. Однак в такому випадку вже буде проводитися конкурс.

Етапи зарахування дітей до першого класу:

  • 23 квітня – 31 травня:здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.
  • 1 червня – 15 червня:навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились прийому дітей з мікрорайону.
  • До1 вересня керівник навчального закладу видає наказ про зарахування.
  • Кiлькiсть переглядiв: 189

    Коментарi

    Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.