Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад розташований за адресою: с. Тавричанка , вул. 40- років Перемоги,17 Каховський район Херсонська область. Школа знаходиться у комунальній власності.

Стан будівлі та приміщень навчального закладу відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.

Усі навчальні кабінети забезпечені необхідною кількістю меблів: партами, стільцями, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів, підключені до мережі інтернет.

Для забезпечення навчальної діяльності в школі обладнано:

- 17 навчальних кабінетів;

- 4 класних кімнати (початкові класи);

- ігрова кімната;

- 1 майстерня;

- 2 комп'ютерний клас;

- спортивний зал;

- спортивний майданчик;

- бібліотека:

Характеристика соціуму оточення:

Школа тісно співпрацює з:

дитячим садочком;

сільською бібліотекою;

будинком культури;

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, медичний пункт, стоматологічний кабінет, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора; приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти, іншими загальноосвітніми закладами.

Швидкість Інтернету - 100 Мбіт/с. Усі кабінети підключені до мережі Інтернет.

У закладі є 4 внутрішніх туалетів (2 туалета для дівчат (1 туалет на 3 кабінки + кабінка для педагогів, 1 туалет на 1 кабінку) 2 туалета для хлопців (на 3 кабінки з дверцятами та на 1 кабінку). Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2018 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму.

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.