Тавричанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Шкільна газета "ЛІДЕР"

Інформує міністерство інформації № 1 лютий 2018року

ТЕМА НОМЕРА: «У полум’ї афганської війни їм довелося юність обпалити…»

У номері:
1. У полум’ї афганської війни їм довелося юність обпалити…»
1. 2. День Закоханих на порозі.
2. 3. Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні./Files/images/lyutiy/DSC_6199.JPG

Головний редактор: Навроцька Л.І.
Редактор: Рудніцький Р.
Куратор: Мєшкова Т.В.
Кореспонденти: Поліщук А., Сігарьова О., Драган Г., Захарченко І., Вечірко А., Вознюк А.
Комп’ютерний набір: Навроцька Л.І.

Лютий лютує, а шкільне життя вирує…Останній місяць зими лютує по справжньому. То пригріє ,ніби весняним сонечком, то хурделицею замете, снігу накидає. Схоже і шкільне життя на примхи місяця.

14 лютого у Тавричанському НВК пройшла зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав.

…Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає,
А біль Афгану навіки
У душах людських не змовкає…

Багато років поспіль традиційно 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав. 29 років уже минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі…

14 лютого в Тавричанському НВК було проведено захід, приурочений роковинам виведення радянських військ із Афганістану. Серед солдатів, які пройшли крізь терни цієї жорстокої війни є і наші односельчани: Стецюра Анатолій Миколайович, Мельников Віктор Єгорович, Калінін Сергій Вікторович, Зуєнок Анатолій Григорович, Самойленко Олег Єгорович, Гатило Олександр Вікторович. На захід завітали гості: голова осередку Всеукраїнської громадської спілки «Кордон» - Назарук Олександр Іванович, воїни - афганці – Стецюра Анатолій Миколайович, Кифорук Юрій Андрійович та Кабанчук Анатолій Петрович.

Ветерани поділитися своїми спогадами, власними історіями. Для них, тих, хто пройшов війну до кінця, це не просто маленький відрізок із життя, це випробування, досвід, своєрідний важливий життєвий рубіж, який назавжди залишився в їх солдатській пам’яті.

На фоні ілюстрованої презентації учні 11 класу провели для присутніх своєрідний екскурс шляхами афганської війни, оголосили офіційні статистичні дані. Із смутком та болем згадали про Гатила Олександра Вікторовича, який віддав своє життя, захищаючи командира своєї роти. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. Усі присутні мали змогу побачити кліп гурту «Мандри», «Не спи, моя рідна земля».

Не обійшли увагою і війну, яка ведеться зараз на Сході країни. Олександр Іванович розповів про події, які бачив на власні очі, бо неодноразово бував у зоні бойових дій уже як волонтер. Присутні переглянули відео «І знову туди». Воїнам АТО учні школи передали підписаний прапор України, а дітям, які проживають у зоні бойових дій, – одяг та іграшки, які були зібрані в ході акції «Милосердя».

Байдужим не залишився ніхто…

Адміністрація школи

Кохання – це почуття, яке надихає на неймовірні вчинки. Воно вселяє в серця закоханих людей неймовірні емоції, які зближують їх на все життя.
Кохання – це щось чудесне!

Так описала почуття одна із пар-учасників конкурсно-розважальної програми «На крилах кохання». Програма пройшла 14 лютого для учнів 8-11 класів на базі СБК. Організаторами конкурсно-розважальної програми виступило міністерство культури і відпочинку школи, головою якого є Мельникович Анастасія, учениця 10 класу та заступник голови міністерства школи Дремлюга Софія , президент школи Григорюк Олександра під керівництвом педагога-організатора Навроцької Л.І. Сцену залу прикрасили учні 9 класу Бобильова О., Осіння Д., Захарченко І..

Журі, глядачі та вболівальники тепло зустріли конкурсантів. Класні керівники, як мами, опікувалися своїми вихованцями.
Кожна з пар була нагороджена дипломом у різних номінаціях. Номінацію «Валентин і Валентина» виборола пара учнів 11 класу- Стецьо Ігор та Дубинська Євгенія.

Конкурсно-розважальну програму продовжила святкова дискотека.

/Files/images/lyutiy/DSC_6203.JPG

/Files/images/lyutiy/DSC_6214.JPG/Files/images/lyutiy/DSC_6209.JPG/Files/images/lyutiy/DSC_6223.JPG/Files/images/lyutiy/DSC_6224.JPG

Дякуємо учням 7 класу за приємний сюрприз для вчителів на день Закоханих -«Солодкі валентинки з побажаннями» та активістів з самоврядування за їх увагу і тепло.

/Files/images/lyutiy/Поштова скринька на День Закоханих Від мого сердечка.JPG/Files/images/lyutiy/Сюрприз від учнів 7 класу і самоврядування до дня Закоханих.JPG

29.01.18 року до Міжнародного дня пам’яті Холокосту в Тавричанському НВК пройшла тематична служба новин «Історії крива вії жнива», підготовлена учнями 9 класу.

/Files/images/lyutiy/день памяті Холокосту.JPG/Files/images/lyutiy/до дня памяті жертв Холокосту.JPG

19.02.18р. у Тавричанському НВК для учнів 5-11 класів пройшла тематична служба новин щодо вшанування подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ідіть вперед і прославляйте, зміцнюйте державу, не забуваючи, яку ціну за це сплатили на Майдані наші земляки!». Приготували її учні 8 класу.

Небесна сотня в вирій полетіла…
На небі спокій їх чекає вже;
І вічна пам'ять на землі настала.
За них ми Богу молимось лише,
Та промовляєм: Слава! Слава! Слава!

/Files/images/lyutiy/Тематична лінійка до Дня пам яті Героїв Небесної Сотні.JPG

Також 19.02 18 року для учнів 1-4 класів затійники з 4 класу провели «Хвилину шани» до Дня рідної мови.

/Files/images/lyutiy/Хвилина шани до дня рідної мови.JPG

· У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на ГРЗ та грип дитсадки та школи Тавричанської обєднаної громади з 23 лютого по 03.03.18 року закрились на карантин. Одні учні Тавричанського НВК активно лікуються та проводять дозвілля на місцевому ставку та дитячому майданчику, а інші бороздять простори Всесвітньої мережі Інтернет.

Так закінчився лютий. Бажаємо успіхів та гарного настрою, бурхливого шкільного життя …

Кiлькiсть переглядiв: 563

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.